Dagboek stage #4

Geplaatst op do 12 februari, 2009 door | Twitter dit bericht

Donderdag 12 februari
Zoals gewoonlijk weer om negen uur begonnen, toen ik aankwam was er al iemand bezig met de sapjes, dat was bijna klaar. Door een communicatiefout was er (nog) niemand bij de broodjes en de bestelling voor Maxeda was nog niet klaar. De jongen die bij de sapjes bezig was is de broodjes gaan maken en ik heb de rest van de bestelling bij elkaar gehaald. Daarna heb ik nog wat jus d’orange gemaakt zodat er even wat broodjes klaar gemaakt konden worden door de jongen die daar al ervaring mee had.
Na ongeveer een uur kwam de (inmiddels gebelde) vrouw voor de broodjes en vanaf dat moment heb ik samen met haar de ‘broodjeshoek’ gerund. Ik heb o.a. de tonijnsalade voor de broodjes gemaakt en de Hot Sandwiches gemaakt. Daarna ben ik gaan eten.
Na het eten heb ik de kruidenkaas gemaakt en heb ik nog meer broodjes en sandwiches gemaakt. Omdat het donderdag was, de dag van de koopavond, heb ik om kwart voor vijf nog de laatste broodjes bijgemaakt. Toen dat allemaal klaar was ben ik rond vijf uur naar huis gegaan.

Verkorte URL: http://is.gd/eHngu

2 reacties op “Dagboek stage #4” |


    • Simon zegt:

      He IJs,

      Hoe bevalt het na een aantal dagen? Werk je liever in zo’n groot bedrijf als de V&D of toch liever bij de groentenboer? Als ik het zo lees hebben ze een goedkoop en krachtig werkpaard aan jou. Heb je leuke collega’s?
      Bedankt voor de reacties op mijn blog. Slaap lekker, ik ga even eten maken.

      Je grote broer

      • IJsbrand zegt:

        Nou, het werk is heel leuk, vooral het broodjes smeren. Het grote van V&D is voor een stage wel leuk maar uiteindelijk ga ik toch weer voor de groenteboer hoor, het is veel persoonlijker. De collega’s zijn (bijna) allemaal wel leuk, maar dat vertel ik je later nog wel een keer. Wel wordt ik gezien als ‘et broekie van 15′ maar dat gaat langzaam over.

        Tot snel,
        Je broer(tje)

Laat een reactie achter |

Je kunt een foto toevoegen aan je reactie door hier te klikken.