Update: politie onderzoekt schietincident

Gisterenavond kwam er rond kwart voor zeven een melding voor de politie en ambulancedienst, ook de traumaheli werd meegestuurd. Aanvankelijk was de melding op de Fideleolaan, maar daar konden de hulpdiensten niets vinden. Daarop ging alles richting het Westelijk Halfrond, alwaar een man in een garage lag. Bij aankomst van de hulpdiensten was de man reeds overleden, de heli kon dus meteen terug naar het VUmc.
De omgeving is meteen afgezet en mensen werden direct ondervraagd. Na een tijdje kwamen ook de technische recherche, het mobiele steunpunt en een container met allerlei spullen. De garage werd afgezet met geblindeerde hekken.
De rest van de avond is er sporenonderzoek gedaan en zijn er foto’s gemaakt door de recherche. Dit heeft tot in de nacht geduurd, de volgende ochtend was er niks meer van te zien, alles lag er vredig bij. Lees meer voor wat foto’s.

(Vlak na aankomst van de hulpdiensten is al duidelijk dat de man is overleden, er wordt meteen begonnen met onderzoek)

(De container is gearriveerd en er worden direct spullen uitgepakt)

(De hekken worden geplaatst, daarna kan het onderzoek beginnen)

(Ook het steunpunt is aankomen, het onderzoek duurde nog te in de nacht)

Laat een reactie achter |